Sposoby załatwiania spraw i udostępniania danych z rejestrów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Informacja o sposobie przyjmowania i załatwiania spraw a także o sposobach i zasadach udostępniania danych zawartych w rejestrach, ewidencjach, archiwach.

  1. Przyjmowaniem korespondencji w Szpitalu zajmują się sekretariaty oraz wyznaczeni pracownicy Działu Administracyjno – Gospodarczego.
  2. Wszelka korespondencja przychodząca do Szpitala odnotowywana jest w dzienniku podawczym, a następnie kierowana jest do odpowiednich komórek organizacyjnych, celem załatwienia sprawy.
  3. Udostępnienie dokumentacji medycznej następuje zgodnie z zasadami dostępnymi na stronie internetowej Szpitala: http://www.urazowka.piekary.pl/p,110,udostepnianie-dokumentacji-medycznej.
  4. Udostępnianie informacji publicznych następuje zgodnie z zasadami dostępnymi na stronie BIP: http://www.urazowka.piekary.pl/bip/p,21,zasady-udostepniania-informacji-publicznych.
  5. Udostępnienie informacji może nastąpić, jeżeli przepisy prawa na to zezwalają.
  6. Każdy pacjent ma prawo składać skargi i wnioski w związku z działalnością Szpitala, zgodnie z obowiązującą Procedurą dostępną na stronie BIP: http://www.urazowka.piekary.pl/bip/p,37,procedura-przyjmowania-skarg-i-wnioskow.
  7. Wyjaśnień na temat udzielanych świadczeń leczniczych udzielają Lekarze Kierujący oddziałami, kierownicy działów, lekarze prowadzący.

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej w Piekarach Śl.
Data utworzenia:2019-12-04
Data publikacji:2019-12-04
Osoba sporządzająca dokument:Andrzej Ignacy
Osoba wprowadzająca dokument:Andrzej Ignacy
Liczba odwiedzin:813

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2020-03-16 13:04:45Andrzej Ignacyzmiana informacji w związku z wprowadzenie Procedury przyjmowania i rozpatrywania skarg i wnioskówSposoby załatwiania spraw i udostępniania danych z rejestrów
2019-12-04 13:02:14Andrzej Ignacywprowadzenie informacjiSposoby załatwiania spraw i udostępniania danych z rejestrów